Pirita Sirfiklubi Kohviku avapidu from Teamvosa on Vimeo.

Aloha Andre ! from Teamvosa on Vimeo.

Jooga Pirita Surfiklubis iga kolmapäev 8:15 from Teamvosa on Vimeo.

2012 Aegna maraton from A4 OSAÜHING – Omastuudio on Vimeo.
Hea tuuleprognoos meelitas surfarite hulgas väga populaarsele võistlusele kohale rekordiliselt palju osalejaid. Lisaks purjelauduritele võtsid pika teekonna ette ka lohesurfarid, katamaraanid ja 29er klassi purjetajad. Kokku oli jõuproovile registreerunud 173 erinevat alust.
Pinevas võistluses krooniti 37minuti ja 52 sekundiga võitjaks uue rajarekordiga Urmas Niine. Teise koha saavutas John Kaju ja kolmas oli kahekordne maailmameister Martin Ervin. Naiste parim oli ajaga 43.39 Annika Valkna. Teise koha sõitis välja Betti Vainküla ja kolmas oli Maarja Kivistik. Lohesurfaritest ületas finisi esimesena Ranno Rumm.
Aegna Maratoni põhidistants on sportlastele suur väljakutse ning seetõttu on võimalik osaleda ka lühemal jõuproovil, Kuulimunani ja tagasi. Lühikesel distantsil saavutas esikoha Aivar Keskküla. Lühema teekonna läbis ka ainuke Optimisti purjetaja Jarl Patrik Paide.
Peale autasustamist meeleolukas rannapidu jätkus, kus surfiklubi ette püstitatud laval astus üles ansambel Snurk.

Snurk Aegna maratonil 2012 from A4 OSAÜHING – Omastuudio on Vimeo.
Maratoni lõpu tähistamine klubi esisel põndakul. Samas olemine oli äge!

Taeva/soovilaternate lendu laskmine Battery Surfiklubi terrassi avamispeol. from Teamvosa 3 on Vimeo.
30.juuni 2011
Video by Liis
muusika: Orelipoiss – “Valss”

Ilus-Elu-Ilus from A4 OSAÜHING – Omastuudio on Vimeo.
Battery Pirita Surfiklubi terassil toimus 27. juulil 2011 Hedvig Hansoni kontsert, kus ühtaegu sai nautida nii päikese loojangut kui ka äikest. Viimane lugu sai ka meeleolukasse videosse. Meile esinesid:
HEDVIG HANSON – vokaal
ANDREA MAAKER – kitarr
MARTI TÄRN – bass ja lööpillid

Surfilaat 2009 from A4 OSAÜHING – Omastuudio on Vimeo.
Nüüdseks juba traditsiooniks saanud surfihooaja avamine ja surfilaat toimusid 2. mail Tallinnas Pirita surfiklubis. Kuulda sai alaliidu plaanidest ja eesmärkidest, toimus heategevusoksjon ning kuulutatati välja surfiteemalise kirjandusvõistluse võitjad. Kohal olid nii Eesti surfitipud kui koolitajad,
Eesti Purjelaualiidu (EPL) poolt korraldatav iga-aastane surfilaat propageerib keskkonda säästvat mõtteviisi – varustus, mida enam vaja ei ole, tuleb edasi anda sellele, kellel just need asjad puudu. Pingestatud majandusolukorras on see ühtlasi hea võimalus endale eriti soodsalt varustust hankida – laadalt võib leida purjelaua- ja lohevarustust algajate õppevahenditest tippsportlaste võistlusvarustuseni. Roheline mõtteviis ühendab kõiki surfareid. Tuult kasutav spordiala ei reosta loodust ja surfi heade tavade hulka käib alati ka rannal enda järelt koristamine.