Meie surfiklubi andekad ja kogenud purjelauatreenerid:

Pritta Paadik

Mudilaste juhendaja on Pritta Paadik. Pritta on surfiga tegelenud juba aastast 2015 alates ja on ka aktiivne vabatahtlik kõikidel surfiga seotud võistlustel, samuti on ta tubli panuse andnud purjelauavõistlustel võistlussekretärina. Purjelaua instruktorina soovib Pritta, et kellelgi ei jääks katsetamata purjelaua sõit aga selle juures on tõsine oht, et see võib hakata meeldima ja kanduda edasi teistele pereliikmetele ja sõpradele. Prittal on kaks last kellest vanim nakatas ka Pritta surfipisikuga.

  

Kristofer Rajasalu

EST 277

Mudilaste instruktor Kristofer Rajasalu on purjelauaga tegelenud 8 aastat millest 6 on olnud aktiivsed võistlusspordi tasemel, käies rahvusvahelistel tiitlivõistlustel ning treenides koos Eesti olümpiatiimiga. Lisaks õpib Kristofer hetkel Tartu Ülikoolis arstiteaduskonnas ning pühendab ennast ka üha rohkem Eesti purjelauaspordi edendamisesse. 

 

Evert Härm

EST 312

Techno 293 ja Täiskasvanute juhendajaks on meil Evert Härm. Evert alustas Surfamisega 2015. aastal. Ta on alati armastanud vett ning kui sugulased kutsusid teda surfamist proovima, oli ta kohe nõus. Esimene kord oli tema jaoks nii vinge, et juba järgmine päev liitus ta Pirita Surfiklubi noorte trenniga. 2018. aastal hakkas ta võistlema Techno 293 klassis ja 2021. aastal liikus üle olümpiaklassi IQFoilile. Noortele tahab Evert edasi anda tunnet, et surf on elustiil, mis on lõbus ja arendav samaaegselt. Meri õpetab iseseisvust ja distsipliini. Samas on imeline kihutada mööda siledat vett päikeseloojangu saatel. Trennis leiavad noored endale head sõbrad, kellega koos areneda ja ka vabal ajal koos surfata.

Tony Mõttus

Noorte tavatrennide treeneriks on Tony Mõttus EST 21
Väike tutvustusTonyst:
Tony on  purjelauaga sõitnud 25. aastat ja valdab purjelauda professionaalsel tasemel. Tema põhilisteks purjelaua lemmik stiilideks on freestyle ja wave. Suure osa oma elust on ta elanud välismaal, kus ta tegegeles võistlemisega PWA ja EFPT sarjades mis on professionaalsed maailma tasemed. Ta on andnud 1000+ koolitus kõikidele vanuse ja oskuste tasemetele Hispaanias, Kreekas, Vietnamis ja Brasiilias.