Renar Roolaht

EST-28

Surfamist alustasin 2015. aasta kevadel.

Surfi sattusin, kuna naabrimees surfab. Otsustasime tema pojaga minna surfi proovima. Hakkas kohe meeldima…

Eelkõige meeldib mul niisama surfata. Eesmärgiks on mul teha võimalikult palju trenni foili peal ja käia võimalikult palju võistlemas

Teistele soovitan surfi, kuna surf on kindlasti üks ägedamaid spordialasi, millega tegeleda. Alguses võib tunduda raske ja segadust tekitav, aga kui hakkab välja tulema, siis läheb aina huvitavamaks.

 

Joonas Mik

EST-36

Alustasin surfamisega 2016. aastal.

Mind kutsus surfama see, et vaadata,kuidas pereliikmed surfavad oli lõbus. Kuid lõpuks ise surfamist proovides hakkas veelgi lõbusam.

Minu eesmärk on võistelda professionaalselt ja ausalt ning sõita IQFoiliga kuldfleedis.

Kui õppida esimest korda surfama, siis tuleb selline tuhin peal. Saab aru, kui palju surfates teha saab ning juba lõbu jätkub.

 

Ingrid Puusta

EST-1

Alustasin 2006. aastal.

Kutsus aktiivne ja mere lähedal olev eluviis, mis sellega kaasneb.

Tahan nautida seda nii kaua kui võimalik.

Parim trenn noortele, see õpetab neile iseseisvust, ilmaolusid, asjade eest hoolitsemist, praktilisi oskusi ja palju muud. Täiskasvanutele on äge viis vãlja saada loodusesse ja nautida surfikamba vaibi.

 

Frank Ervin

EST-207

Purjelauaga sõitmist alustasin kümmekond aastat tagasi, isa Martini eeskujul, kes võistles sel ajal maailma paremiku hulgas.

Minu eesmärgiks on tänu iQFoil klassi tulekule olümpiamängude kavasse osaleda olümpiamängudel.

Soovitan teistel surfamist proovida, sest see annab erakordse vabadustunde ja õpetab austama loodusjõude ning mere võimu.

Romek Roolaht

EST-143

Alustasin surfamisega 2016. aastal.

Mind kutsus surfama meri ja lõbu, millest mu vend pidevalt kodus rääkis.

Minu eesmärgid on lõbutseda, treenida ja võibolla püüelda olümpia poole.

Mina soovitan surfamist kõigile, kuna see on lihtsalt parim ajaveetmisviis.

Miriam Haava

EST-606

Alustasin surfamisega neli aastat tagasi. Siis käisin ma veel ainult suvel ja see polnud päris võistlejate grupp, vaid pigem selline fun surf laager. Võistlejate gruppi ehk Aivari juurde treenima tulin ma kolm aastat tagasi sügisel.

Surfama kutsusid mind mu sugulased ja mu isa.

Foiliga on mu eesmärgiks võtta osa nii paljudest võistlustest kui võimalik on, sest võistlustel õpib surfis kõige rohkem. 

Teistel soovitan ma surfamisega alustada, sest see on üli fun ja Pirita Surfiklubi on täis sõbralikke ja huvitavaid inimesi, kes on kõik valmis sind igakell aitama. Surfama tasub ka tulla, sest mina näiteks sain surfamisega oma merekartusest üle ja usun, et teised saaksid ka.