Seekord jagab kogemust meie pikaaegne liige – ⭐️ Timo Runge ⭐️

Kus alustasid surfamist ja miks🤔?

👉Esimesed sammud purjelauaga tegin Laulasmaa rannas. Olin omale soetanud esimese varustuse, ning kuna sel ajal surfikoolitusi kui selliseid ei eksisteerinud, siis esimese glissini kulus ikka omajagu aega ning vaeva. Kui -4-5 aastat hiljem Pirita Surfiklubisse kolisin sain mõne nädalaga vastused paljudele nüanssidele, millde avastamiseks oleks endal “võsas” kulunud võibolla aastaid. �

Sinu ägedaim seik seoses sellega, et ühinesid surfirahvaga🤩?

👉Väga äge ning aktiivne periood minujaoks oli Formula klassi tippaeg. Väga arvestatav punt oli koos, tekkisid teamid, mõnedele sponsorid. Ei mäletagi, et Pirital oleks hiljem nii organiseeritult koos trenni (ja nalja) tehtud. Ka võistlustel käimine oli mingi ajani huvitav ning motiveeriv. 
Seoses parema slaalomi varustuse tulekuga on slaalom minujaoks täna valdav, ning kindlasti ka windfoil. Kui slaalomi jaoks võib Pirita lahe tingimusi keskmisest keerulisemaks hinnata, siis Foil sobib Pirita tingimustesse ideaalselt – vesi on sügav, slipi pealt on mugav ning turvaline sisse-välja käia. Lisaks silub foil Piritale iseloomuliku chopi ära. Parim tuul windfoili jaoks on just täpselt selline, millega slaalom veel liiga põnev ei ole (8-16knotsi).

Miks surfata Pirita Surfiklubis🤪?

👉Pirital on parim CREW ja ideaalne infrastruktuktuur. Toimuvad koolitused, saab varustust hoiustada või rentida. Ka edasi jõudnud surfar leiab Piritalt kindlasti omale väärilise sõidukaaslase. Ja mitte vähem tähtis ei ole asjaolu, et ka tuuletutel päevadel on klubis tegevust. Workshopid, suvised chillid ja peod on osa surfikultuurist, mida Pirita Surfiklubi pakub.

Ilusat esmaspäeva ja kohtume meie juures💪😎