Selle aasta surfi-ja võistlushooaeg on saanud uhke alguse! Poodiumitel on esindatud ka Pirita Surfiklubi võistlejaid:
FUNi esimene etapp Võsul.
U15 poodium oli meie tüdrukute käes🤙🏼. 🥇@Natali Šank 🥈@Liisa Marii Kalk 🥉Bertha Kivistik
U17 🥇@Lisett Aasmets 🥈Emma Viktoria Millend
Grand Master esimene Raivo Saarm, kes oli ka üldarvestuses teisel kohal. Masterite kolmas oli meie enda vägev 💪🏽 treener Aivar Kajakas
Naiste teine oli Lisett Aasmets, kolmas Emma Viktoria Millend.
Folis oli nii üldarvestus kui ka U21 sama.🥇 Joonas Mik🥈 Frank Ervin Est-207🥉 Kristofer Rajasalu
Slaalomi EMV esimene etapp Topul
.
U17 poodiumil oli tugevas tuules ennast sõitnud teiseks Lisett Aasmets ja kolmandaks võistluse noorim osaleja Bertha Kivistik🌊.
U21 esimese koha sai Frank Ervin ja teise Renar Roolaht
Naiste arvestuse võitis Betti Vainküla💪🏽.
Üldarvestuses teiseks sõitis end Karl-Erik Saarm, kolmandaks Timo Runge
Pirita Surf 2021 võidutses ka meie võistlejad🤙🏼🤙🏼.
Techno 293 U13 üld ja tüdrukute esimene oli Bertha Kivistik🏆 ja teine Liisa Marii Kalk.
Techno 293 U15 parim oli Remi Marten Rajasalu.
Techno 293 U17 üld ja tüdrukute esimene Lisett Aasmets🏆, teine Emma Viktoria Millend.
Foilis U19 esimene oli Joonas Mik🏆, teine Kristofer Rajasalu ja kolmas Romek Roolaht.
Foil Open U21 parim oli Renar Roolaht.
Naistes võidutses Ingrid Puusta🏆 Windsurfer Sofia Hämäläinen Fin-402 saavutas kolmanda koha.
Üldarvestuse kolmandaks foilis end Matthew Rickard.
Ainsa Formulana sai parimaks Marili Ringo.🏆
Samuti meie klubi Frank Ervin käis Itaalias IFCA noorte klassi maailmameistrivõistlustel, kus saavutas 24. koha. Tegemist oli tema esimese suurvõistlusega slaalomi klassis, kus parimaks sõiduks osutus teine sõit, mille lõpetas viiendana.
Praegu on Frank Poolas, kus toimub Formula Windsurfing Foil noorte ja masterite maailmameistrivõistlused. Hoiame talle kõik pöialt.