Mudilaste purjelauatreening 7 – 11 a.

 

Treeningute ajakava

Periood: 12. juuni – 31. august 2018
Mudilased I: T, N kell 10:00
Mudilased II: T, N kell 12:00
Mudilased III: E, K kell 10:00

Treenerid: Roland Mik, Betti Vainküla.

 

Mudilaste treeningud on mängulised ja arendavad, ent neist ei puudu ka õppeprogramm. Õpitakse nii purjelaua teooriat, turvalisust kui ka praktilist osa merel. Lisaks võtavad mudilased osa ka SUP võistlustest ja neile korraldatakse ka lõbusaid võistlusi, kus nad omavahel saavad mõõtu võtta saavad.

Edasijõudnumad saavad võimaluse augustis treeneriga minna Lätti „Baltic Challenge Cup”ile ja võistelda omavanuste nii Lätist, Leedust, Poolast kui ka mujalt. Mudilaste treeneritele on oluline, et lastel oleks lõbus ja mänguline purjelauda õppida ning motiveerida ja suunata neid professionaalsele purjelauale.

Lisainfo ja broneeringud | Hinnakiri

 

Noorte purjelauatreening 11 – 16 a.

 

Treeningute ajakava

Periood: 11. juuni – 31. august 2018
Noored I: E, K, R 12:00

Treenerid: Roland Mik, Betti Vainküla.

 

 

 

Noorte treeningud on rohkem suunatud tõsisema spordi suunas ning treener nopib grupist välja kiiremad arenejad ja suunab nad otse võistlejategruppi. Samuti antakse noortele võimalus proovida ka olümpia ettevalmistusklassi varustust Techno293 ning noori motiveeritakse rohkem võistlema. Noortele antakse ka võimalus võtta osa erinevatest suvel toimuvatest võistlustest ning kiiremad saavad võimaluse ka osaleda EMV sarjas.

Lisainfo ja broneeringud | Hinnakiri

 

Täiskasvanute treeningud

 

Treeningute ajakava

Periood: xx. Juuni – 31. august 2018
Täiskasvanud I: E, K 17:30
Täiskasvanud II: T, N 17:30

Treenerid: Roland Mik, Aivar Kajakas.

 

 

 

 

Treeningud täiskasvanutele sobivad nii algajatele kui ka edasijõundutele. Hooaeg algab üldise teooria ja maal praktiseerimisega. Edasi minnakse juba merele praktiseerima. Grupid on jagatud kaheks: algajad ja edasijõudnud. Treeningute tempo on igale inimesele jõukohane, arengu kiirus aga kõigil erinev. Purjelaua sõit on hea füüsiline treening ning on ka suurepärane hobi terveks eluks.

Lisainfo ja broneeringud | Hinnakiri